Jak hosting funguje u nás

Jak hosting funguje u nás - fotografie č.: 1

Pro hosting používáme vlastní servery Sun x86 firmy Oracle (bývalý SUN), umístěné v datovém centru na páteřní lince internetu. Využíváme datové centrum firmy Master Internet, s.r.o., s těmito parametry: klimatizováno, protipožární systém plynem FM 200, záložní zdroje elektrické energie, připojení rychlostí 1Gbps, kamerový systém se záznamem, fyzická ostraha, autorizace osob, a vzdálená správa. Pro provoz software používáme osvědčených a kvalitních technologií firmy Microsoft (Microsoft Windows Server, Microsoft SQL Server, Internet Information Server), což zajišťuje případné bezproblémové propojení s jinými systémy, ať už ekonomickými, CRM, nebo podobnými, běžícími na platformě této firmy.

Datové centrum, servery i softwarové vybavení splňují nejmodernější požadavky na provoz i těch nejnáročnějších internetových aplikací. Díky všem těmto technologiím jsme v posledních čtyřech letech dosáhli stoprocentní dostupnosti všech mámi poskytovaných služeb.

Prohlédněte si přehled námi poskytovaných hostingových programů.


Aktuality a akce

Generátor hesel on-line

Potřebujete vygenerovat kvalitní hesla? Klikněte na tlačítko Generátor hesel on-line. Připravili jsme pro vás také pár tipů k tvorbě kvalitních hesel.

Generátor hesel on-line

Zajímavé odkazy

Pro tuto stránku nápověda není.Změnit vzhled webu:

Toto je malá ukázka barevných možností mobilního webu. Mobilní verze vašeho webu může být samozřejmě ve vašich firemních barvách.