Mobilní web na zvláštní adrese

Mobilní web na zvláštní adrese - fotografie č.: 1

Mobilní stránky mohou běžet na stejné doméně, jako klasické stránky. Takto například funguje Seznam.cz, kdy je klasická i mobilní verze stránek na adrese seznam.cz. Mobilní stránky mohou ale běžet i na jiné doméně, zpravidla na doméně třetího řádu s názvem "m". Toto řešení používá například iDNES.cz, kdy klasická verze stránek je na adrese www.idnes.cz, a mobilní verze stránek je na adrese m.idnes.cz. V obou případech se o zobrazení té správné verze rozhodne server, podle identifikace použitého zařízení a prohlížeče. Uživatel ale má většinou možnost toto změnit. Vyhovuje-li tedy uživateli na mobilním zařízení plnohodnotný web, může si toto nastavit.

mobil

Náš redakční systém HSGI CMS podporuje obě výše uvedené možnosti provozu mobilních internetových stránek, včetně správné identifikace použitého mobilního zařízení a prohlížeče. Záleží tedy čistě na zákaznickém nastavení podle toho, která možnost je vyžadována. Více o redakčním systému HSGI CMS se dočtete zde: popis redakčního systému, a zde: přehled modulů redakčního systému. Obecné informace o redakčním systému naleznete zde: co to je redakční systém.


Aktuality a akce

Generátor hesel on-line

Potřebujete vygenerovat kvalitní hesla? Klikněte na tlačítko Generátor hesel on-line. Připravili jsme pro vás také pár tipů k tvorbě kvalitních hesel.

Generátor hesel on-line

Zajímavé odkazy

Pro tuto stránku nápověda není.Změnit vzhled webu:

Toto je malá ukázka barevných možností mobilního webu. Mobilní verze vašeho webu může být samozřejmě ve vašich firemních barvách.