Responsivní verze webu

Je to taková verze internetových stránek, kdy se jejich šířka automaticky přizpůsobuje (zmenšuje) podle zařízení, na kterém jsou zobrazovány. Obsah stránek se automaticky přeskupuje tak, aby uživatel viděl hlavní informace stále nahoře, méně důležité informace níže nebo vůbec, a dále aby nemusel se stránkou rolovat do stran. Srozumitelně to ukazuje tento obrázek:

Responsivní verze webu

Je-li zákazníkem vyžadována responsivní verze internetových stránek, je nutné na toto myslet již při grafickém návrhu a následném zpracování návrhu do HTML šablon a CSS stylů. Úprava již jednou vytvořených internetových stránek do responzivní verze, které při výrobě nebyly optimalizovány pro mobilní zařízení, je bez změny HTML šablon a CSS stylů většinou nemožná. Taková úprava internetových stránek je tedy jak časově, tak finančně náročnější. Pro rychlé vytvoření mobilní verze internetových stránek je zde také možnost ponechat neoptimalizované stránky tak jak jsou, a k nim vytvořit zvláštní mobilní verzi.

Máme-li tedy internetové stránky, ktere se samy přizpůsobují zařízení na kterém jsou zobrazovány, říkáme, že máte responsivní verzi internetových stránek.

Nemáte-li optimalizované internetové stránky pro mobilní zařízení, neváhejte nás kontaktovat.


Aktuality a akce

Generátor hesel on-line

Potřebujete vygenerovat kvalitní hesla? Klikněte na tlačítko Generátor hesel on-line. Připravili jsme pro vás také pár tipů k tvorbě kvalitních hesel.

Generátor hesel on-line

Zajímavé odkazy

Pro tuto stránku nápověda není.Změnit vzhled webu:

Toto je malá ukázka barevných možností mobilního webu. Mobilní verze vašeho webu může být samozřejmě ve vašich firemních barvách.