Zvláštní mobilní verze webu

Zvláštní mobilní verze webu - fotografie č.: 1

Zvláštní mobilní verze internetových stránek (webu) je taková verze, která je optimalizována pro zobrazení na mobilních zařízeních. Taková verze může být úplně oddělena od normální neoptimalizované verze internetových stránek, a může také běžet na zvláštní internetové adrese. Zvláštní internetová adresa ale není nutná, protože zvláštní mobilní verzi internetových stránek může běžet na té samé adrese, jako normální neoptimalizované internetové stránky. V takovém případě se náš redakční systém HSGI CMS sám rozhodne, kterou verzi stránek zobrazí podle zařízení, na kterém si internetové stránky návštěvník prohlíží. Toto rozhodnití si ale návštěvník internetových stránek může kdykoliv přenastavit. Preferuje-li tedy na mobilním zařízení plnohodnotnou (ale třeba neoptimalizovanou) verzi internetových stránek, lehce se přepne z mobilní verze, do verze plnohodnotné. Z předchozího by se mohlo zdát, že mobilní verze není plnohodnotná verze internetových stránek. Není tomu tak, protože i u mobilní verze internetových stránek lze určit, které informace se mají zobrazovat stále, které třeba až po kliknutí, atd.

Náš redakční systém HSGI CMS umožňuje spravovat jak zvláštní mobilní verzi internetových stránek, tak i jejich provoz na zvláštní adrese. Modernější verze mobilních internetových stránek je responsivní verze, kterou náš systém taktéž umí obhospodařovat.

Nemáte-li optimalizované internetové stránky pro mobilní zařízení, neváhejte nás kontaktovat.

Fotografie k článku:

Zvláštní mobilní verze webu - fotografie č.: 2
Zvláštní mobilní verze webu - fotografie č.: 3
Zvláštní mobilní verze webu - fotografie č.: 4
Zvláštní mobilní verze webu - fotografie č.: 5
Zvláštní mobilní verze webu - fotografie č.: 6

Aktuality a akce

Generátor hesel on-line

Potřebujete vygenerovat kvalitní hesla? Klikněte na tlačítko Generátor hesel on-line. Připravili jsme pro vás také pár tipů k tvorbě kvalitních hesel.

Generátor hesel on-line

Zajímavé odkazy

Pro tuto stránku nápověda není.Změnit vzhled webu:

Toto je malá ukázka barevných možností mobilního webu. Mobilní verze vašeho webu může být samozřejmě ve vašich firemních barvách.